شرکت های ساخت تیزر تبلیغاتی

توسط tolofilmblog در تیزر تبلیغاتی بدون دیدگاه

شرکت های ساخت تیزر تبلیغاتی که لازمه هر شرکتی آن ها را بشناسد

 

همه ساله در دنیا شرکت ها ، برنده ها ، کارخانجات ، صاحبات کسب و کار و مشاغل نوین برای دیده شدن و جلب توجه مردم دست به تبلیغات گسترده می زنند  . به همین دلیل است که تیم تبلیغاتی آن ها سراغ شرکت های تبلیغاتی می روند و کار تبلیغات خود را کلا به آن ها می سپارند . شرکت های تبلیغاتی خوبی شروع به برند سازی برای آن ها می کنند و محصول ، اپلیکیشن ، نرم افزار ، سخت افزار و …. هر چه آنچه که می خواهند را به مردم معرفی می کنند . تبلیغات انواع گسترده ای دارد از بروشورهای تبلیغاتی گرفته ، بیلبوردها ، نقاشی ها ، ساخت دکور ، عکس های تبلیغاتی و مهمتر از همه ی آن ها ساخت تیزرهای تبلیغاتی است . تیزرهای تبلیغاتی در انواع و اقسام شکل های مختلف ساخته می شود . تیزرهای تبلیغاتی از موشن گرافیک گرفته تا تیزهای تبلیغاتی انمیشن های دو بعدی و سه بعدی ، تیزرهای رئال که همه چیز به صورت طبیعی فیلمبرداری و تدوین می شود و تیزرهای تلفیقی که جدیدا روی آمده اند که به تلفیق فیلمبرداری رئال و اضافه کردن جلوه های ویژه سینمایی و فیلمبرداری در استودیوهای پرده سبز انجام می گیرد . معمولا بین گونه های تیزرهای تبلیغاتی ، تیزرهای تلفیقی اهمیت و جذابیت بیشتری برای مردم دارد اما این صد در صد نیست .

در ساخت و شکل گیری یک تیزر تبلیغاتی یکی از مهمترین عوامل ایده می باشد شاید یک ایده در فضای موشن گرافیک جذابیت خیلی بالاتری تا فضای رئال داشته باشد یا یک تیزر تبلیغاتی انیمیشن دو بعدی  برای یک ایده خاص جذابیت خیلی بیشتر نسبت به یک تیزر تبلیغاتی سه بعدی داشته باشد . این روزها همه سعی دارند تا محصول خود را در زمان کوتاه تر و با کیفیت بالایی به همه معرفی کنند . در این جا قصد داریم چند نمونه از بهترین تیزرهای تبلیغاتی که توسط بهترین شرکت های ساخت تیزر تبلیغاتی خارجی ساخته شده است را به شما معرفی کنیم . جا دارد تا این جا اعلام کنیم که در این سال های اخیر شرکت های ساخت تیزر تبلیغاتی ایرانی نیز رشد خیلی خوبی داشته و از نظر کیفیت و ایده پردازی های خارق العاده کمتر از شرکت های خارجی نیستند و فاصله ی زیادی بین آن ها وجود ندارد . متاسفانه در ایران شرکت ها ، برندها ، کمپانی ها و …. زیاد به هزینه کردن در ساخت تیزرهای تبلیغاتی باور ندارند و بیشتر برای آن ها قیمت کمتر برایشان ملاک است تا یک کار با کیفیت و بی نقص . اگر هزینه ای که برای ساخت تیزرهای تبلیغاتی در خارج از کشور می شد ما شاهد خیلی کارهای با کیفیت تر و بهتری بودیم .

خوشبختانه گروه هنری طلوع فیلم پس از سال ها تجربه و کوشش در جهت ساخت تیزرهای تبلیغاتی و صنعتی توانسته است تا نیاز تولید کنندگان و کمپانی ها را بهتر درک کند و برای آن ها سناریوهای جذاب و تیزرهای با کیفیتی را به ارمغان آورد که شما می توانید در قسمت نمونه کارهای تیزر تبلیغاتی بخش کوچکی از این تیزرها را مشاهده کنید.

حال برای شما در اینجا شروع به معرفی  چند نمونه از تیزرهای تبلیغاتی خارجی که توسط شرکت های تیزرساز خارجی ساخته شده است را می کنیم و این تیزرها را برای شما به اشتراک می گذاریم.

 

Konami Holdings Corporation یک شرکت سرگرمی ژاپنی است. این شرکت به عنوان یک توزیع کننده محصول عمل می کند که تولید و توزیع کارت های معاملاتی، توسعه دهندگان بازی های ویدئویی و شرکت های ناشر است. ویدیو تبلیغاتی شرکت Konami شما را از طریق سفر از چگونگی شروع آن و چگونه آن را تبدیل به یک نقطه عطف در صنعت سرگرمی آشنا می سازد .

 

QURE Healthcare یک شرکت پژوهشی و مشاوره ای است که به دنبال ارتقای کیفیت خدمات درمانی است. آنها از فناوری اختصاصی خود، نسخه های مختلف تناوب بالینی استفاده می کنند تا داده ها و تجزیه و تحلیل ها را بر روی کیفیت مراقبت های بالینی برای علوم زیستی و شرکت های فناوری پزشکی ارائه دهند. ویدئو تبلیغاتی شرکت نشان می دهد که چگونه QURE Healthcare کیفیت مراقبت های بهداشتی، استاندارد کردن کار و خدمات هزینه پایین را فراهم می کند.

 

با پیگیری نتایج اثبات شده، Onlife Health می تواند به اعضای شما کمک کند با راه حل های سلامتی ما باقی بمانند. این یک شرکت راه حل جامع سلامتی است. ارائه بینش و موفقیت اثبات شده برای شرکت در اعضای خود، ایجاد یک فرهنگ سلامت و یک راه حل سلامتی بدون درز است. ویدئو تبلیغاتی شرکت جمع و جور است و بسیاری از برنامه های تبلیغاتی شرکت ارائه شده توسط Onlife Health را پوشش می دهد.

 

دارایی های Felda Global Ventures Berhad (FGV)، بزرگترین تولید کننده نفت خام نخل (CPO) در جهان است. این شرکت در بیش از 10 کشور در سراسر آسیا، آمریکای شمالی و اروپا فعالیت می کند. موفقیت و موفقیت های پایدار آن فقط از احترام به مردم و محیط زیست است که منبع اصلی کسب و کار آنهاست. ویدئو تبلیغاتی شرکت در مورد چشم انداز موثر FGV صحبت می کند.

 

 Comcast Business صدای مقیاس پذیر، اینترنت و خدمات داده برای کسب و کارها به هر اندازه که بخواهند ارائه می دهد . این توضیح می دهد که چگونه کسب و کار در راه استفاده از اینترنت و داده ها تکامل یافته است . ویدئو تبلیغاتی شرکت نشان می دهد که چگونه   Comcast Business چشم اندار روشنی برای استفاده از شبکه سریعتر و تبدیل شبکه های قدیمی به جدید را دارد .

 

Trippeo یک راهکار مدیریت هزینه و مدیریت است که سفرهای تجاری را با مدیریت مسافرت های شرکتی ساده تر می کند. Trippeo فرایند هزینه را خودکار می کند و یک راه مدرن را برای سفرهای کسب و کار کتاب با یک روش آسان، همراه اول ارائه می دهد. ویدئو تبلیغاتی شرکت نشان می دهد که چگونه Trippeo برای تیم شما مناسب است، همانطور که برای کسب و کار شما در هنگام مدیریت مسافرت می باشد.

 

ایپسن گروهی از گروه های بیوفارمانی مبتنی بر تخصص است که بر روی نوآوری و مراقبت های ویژه تمرکز دارد. این داروها و داروهای نوآورانه را در سه حوزه درمان کلیدی – انکولوژی، علوم اعصاب و بیماری های نادر توسعه می دهد و تجاری می کند. ویدئو تبلیغاتی شرکت نشان می دهد که خدمات صحی Ipsen  به چه اندازه موثر است.

 

ما همه از هیتاچی به نحوی یا  جوری دیگر شنیده ایم! هیتاچی مشاور یک کاتالیزور برای تغییر کسب و کار مثبت است و سازمان های پیشرو را جهت تسریع در بروز اختلال در بازار و تحرک دیجیتالی تحکیم می کند. این کمک می کند تا مشتریان سریع تر به نوآوری بپردازند، جریان های درآمد جدیدی را ایجاد کنند و به دینامیک جهانی با بینش و چابکی پاسخ دهند. ویدیو تبلیغاتی شرکت نشان می دهد که چگونه مشاوره هیتاچی راه حل هایی را ایجاد می کند که به حداکثر رساندن کارایی عملیاتی کمک می کند.

 

از یادآوری محصولات و خراب شدن تجهیزات به مسئولیت شخص ثالث، یک کسب و کار که در زنجیره عرضه جهانی امروز عمل می کند با چالش های بسیاری مواجه است. AIG به شما در درک پتانسیل، در معرض قرار گرفتن در معرض خطر و سفارشی کردن یک راه حل پوشش برای محافظت از مشتریان، زنجیره عرضه و خط پایین شما کمک می کند. ویدئوی تبلیغاتی شرکت به طور کلی از خدمات مسئولیت پذیری محصولات AIG ارائه می دهد.

 

Dnata یا همان انجمن ملی حمل و نقل هوایی دبی یکی از بزرگترین تامین کنندگان خدمات ترکیبی هوایی در جهان است که خدمات حمل و نقل هوایی، باربری، مسافرت و خدمات پرواز در پنج قاره را ارائه می دهد. با توجه به جهانی شدن 37 کشور، dnaata بیش از 20،000 کارمند را برای عملیات خود در سراسر جهان استخدام می کند. ویدیو تبلیغاتی به طور مؤثری ایده ای راجع به آنچه که DNA انجام می دهد، می دهد

 

Experis متخصص در قرار دادن استعدادهای برتر در IT، امور مالی، مهندسی و سایر صنایع است. آنها از طریق دانش عمیق صنعت خود و درک بی نظیر از پتانسیل انسانی به این نتایج می رسند. فیلم تبلیغاتی شرکت نشان می دهد چگونه Experis مردم را به مشاغل، آموزش و ابزارهایی متصل می کند که آنها را قادر می سازد تا از خودشان حمایت کنند و احساس غرور و مشارکت در جامعه ایجاد کنند.

 

Jsoor Solutions به عنوان یک شرکت فناوری اطلاعات، خدمات مشاوره ای را برای سازمان هایی که به سرمایه گذاران در پنج بخش ثروتمند خدمات می دهد، ارائه می دهد. این شرکت به مشتریان مدیریت تغییرات ساختاری، گسترش بازارها، بهبود بهره وری عملیاتی و افزایش سود کمک می کند. ویدئوی تبلیغاتی شرکت می گوید از راه حل های موثر، قابل اعتماد و با کیفیت بالا ارائه شده توسط Jsoor.

 

Albertsons یکی از بزرگترین خرده فروشان مواد غذایی و دارو در ایالات متحده است. این خدمات بهترین خدمات مشتری را با کار سخت برای مشتریان فراهم می کند و با قیمت منصفانه به آنها می دهد. بدانید که چگونه Albertsons رضایت مشتری را به موفقیت کسب و کار تبدیل می کند، ویدئو شرکت تبلیغاتی را تماشا کنید.

 

UL رهبر جهانی در حفاظت از امنیت، انطباق و قابلیت همکاری جهانی است. برای بیش از یک قرن، UL یکی از منابع شناخته شده ترین و قابل اطمینان برای پیشبرد ایمنی بوده است. بخش امنیتی Transaction آن شرکتها را در حوزه های تلفن همراه، پرداخت و حمل و نقل از طریق دنیای پیچیده معاملات الکترونیکی هدایت می کند. مردم UL به طور فعال با بازیکنان صنعت ارتباط برقرار می کنند تا استانداردهای قوی و سیاست ها را تعریف کنند. ویدئو تبلیغاتی شرکت نشان می دهد که چگونه UL Transaction تخصص جهانی را به نیازهای محلی شما می رساند.