آموزش ساخت تیزر تبلیغاتی با پریمیر
19
فوریه

امروز به آموزش ساخت تیزر تبلیغاتی با پریمیر رسیدیم، در این صفحه 5 کلیپ حرفه ای برای شما قرارداده ایم که در آن ها ساخت تیزر به روش های مختلف آموزش داده شده. همانطور که میدانید نرم افزار پریمیر قابلیت های زیادی برای تدوین ویدیو دارد و شما به صورت رایگان، فقط با داشتن دانش کار با نرم افزار می توانید ویدیو های حرفه ای خروجی بگیرید. به همین منظور متخصصان از این نرم افزار برای کلیپ های تبلیغاتی نیز استفاده می کنند.

اولین کلیپ آموزشی مربوط میشه به یک تدوین حرفه ای از راش های فیلمبرداری نوشیدنی های ایستک و تاپ ناچ. به جرئت میتوان گفت این کلیپ جوری ساخته شده که بیننده با دیدن آن هوس یک نوشابه خنک را می کند. از آموزشش لذت ببرید:

 

در دومین ویدیو شما یاد میگیرید در عرض 15 دقیقه، یک ویدیو عالی برای خود تهیه کنید. یک آموزش حرفه ای که می توان با کمک آن کلیپ های جذابی برای تولید محتوای اینستاگرام در نظر گرفت. البته ما صفحه دیگری با عنوان آموزش ساخت تیزر استوری داریم که به صورت تخصصی این مورد را آموزش داده ایم.

 

set matte برای تیزر تبلیغاتی

تکنیک یا افکت ست مت (set matte) را میشناسید؟ در این آموزش شما یاد میگیرید که افکت ست مت را روی تیزر تبلیغاتی خود اعمال کرده تا یک کلیپ حرفه ای ساخته باشید. این آموزش 18 دقیقه هست و پیشنهاد می کنم چندبار ببینید تا کامل متوجه روند کار بشوید.

 

آموزش ابتدایی پریمیر برای تیزر تبلیغاتی

شاید این ویدیو را بهتر بود در ابتدای مطلب قرار بدم. این آموزش 23 دقیقه ای به شما کلیات و مبتدیات نرم افزار پریمیر را یاد می دهد به طوری که شما با اصطلاحات و کارهای اولیه آشنا می شوید. در ضمن برای اطلاع از هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی از این لینک استفاده نمایید.

 

آموزش زیر مخصوص حرفه ای هاست و توصیخ میکنم قبل از دیدن آن آموزش بالایی را تماشا کنید. در این آموزش یاد میگیرید حتی راش هایی که با موبایل گرفته اید را به صورت حرفه ای تدوین کنید. پیشنهاد می کنم تا انتها ببینید.(اگر به فتوشاپ علاقه مند هستید، برای شما مطلب آموزش ساخت بنر متحرک و تیزر با فتوشاپ را آماده کرده ایم.)

 

این صفحه بنابه درخواست شما می تواند در آینده آپدیت شود و ویدیو های بیشتری در آن قرار بگیرد، این موضوع را حتما در کامنت ها به ما اطلاع بدین. پیشنهاد میکنم از صفحه آموزش تیزر با افترافکت هست نیز دیدن نمایید تا تکنیک های موجود در آن را نیز فرا بگیرید.

Rate this post