چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام
23
ژوئن

شبکه های اجتماعی این روزها نقش مهمی را در زندگی های ما بازی می کنند. اینستاگرم به عنوان یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین این شبکه ها فرصت خوبی را برای کسب و کارها به منظور بیشتر دیده شدن ارائه میکند. نکته مهمی که برای پیج های بیزینسی و پابلیک وجود دارد چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام است.

لیست عناوین این صفحه

اگر ادمین و یا دارنده پیج (Owner) بتوانند به خوبی آن را مدیریت کنند انگاه احتمال رسیدن به موفقیت به خوبی افزایش پیدا میکند. هرچند این مدیریت صحیح می بایست در همه جنبه های پیج اعمال شود از تولید محتوا گرفته تا تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ و … همگی می بایست به خوبی انجام گیرند تا بتوانیم در نهایت بازدهی خوبی را کسب کنیم.

در این مطلب قصد داریم در رابطه با چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام صحبت کرده و به آموزش آن بپردازیم. در انتها هم چند نکته مهم در مورد این موضوع مطرح می کنیم که امیدواریم برای شما کاربردی باشد. با ما همراه باشید.

آیا در مورد چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام اطلاعاتی دارید؟

احتمالا شما هم دیده اید که اکثر افرادی که در اطرافتان حضور دارند یک اکانت اینستاگرام برای خود دارند. این موضوع محبوبیت و نفوذی که این شبکه اجتماعی بر روی ما دارد را به شکلی کامل نشان می دهد. بسیاری از کسب و کارها از همین محبوبیت و پرطرفدار بودن اینستاگرام استفاده کرده و یا کسب و کار جدید خود را راه اندازی کرده اند یا در فکر توسعه کسب و کار فعلی شان هستند.

اطلاع از چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام می تواند به این کسب و کار کمک کند تا بتوانند بیشتر دیده شوند، مشتریان بیشتری جذب کنند، برندسازی را بهتر پیاده سازی کنند و در نهایت درآمدهای خود را افزایش دهند. مدیریت صحیح پیج اینستاگرام عامل های مختلفی را در بر می گیرد و تنها بر روی وجهه از این پلتفرم تاکید ندارد.

هر پیج باید به شیوه خاص خود و مربوط به آن کسب و کار مدیریت شود. ما در صفحه مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام بیشتر راجع به این مورد صحبت کرده ایم(کلیک کنید).

در چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام ابتدا باید روی محتوایی که قرار است تولید شده و در اختیار کاربر قرار بگیرد مدیریت داشت. یعنی صفر تا صد تولید محتوا از ایده اولیه تا انتشار و سپس برقراری ارتباط با مخاطبان را برنامه ریزی کرد و برای آن استراتژی های مشخصی داشت. همچنین مدیریت جذب مخاطب جدید هم دیگر موضوعی است که در این مقوله می گنجد.

مسئله بعدی بحث تبلیغات و پیاده سازی دیجیتال مارکتینگ است. اگر روی این بخش به درستی کار شده و بتوان آن را به خوبی مدیریت کرد پیج و محتوای آن به خوبی دیده می شوند و می توان انتظار افزایش درآمدها را داشت.

چیزی که در مورد چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام اهمیت دارد قطعا خلاقیت داشتن است. اگر ادمین پیجی بتواند به خوبی از خلاقیت خود استفاده کند آنگاه می توانیم مطمئن باشیم این پیج خیلی راحت راه خود را پیدا کرده و می تواند موفق شود.

14 + 15 ایده برای تولید محتوا اینستاگرام کدام اند؟ در این لینک کامل با آن ها آشنا خواهید شد(کلیک کنید).

منظور از مدیریت پیج اینستاگرام چیست؟

این روزها با روی کار آمدن سوشال مدیا و اینترنت شاهد شغل های جدیدی هستیم که برخی از آنها در نوع خود بسیار پردرآمد هم هستند. بلاگری و اینفلوئنسری، تیک تاکر شدن، یوتیویر شدن، ادمین پیج ها و کانال ها در سوشال مدیا، دیجیتال مارکتر، تولید کننده محتوا و …. تنها تعداد اندکی از این موقعیت های شغلی هستند که به واسطه ظهور و گسترش اینترنت پدید آمده اند.

ادمین پیج های اینستاگرامی یکی از این شغل هاست که کار وی مدیریت پیج های پرمخاطب است. چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام بسته به وظيفه هایی دارد که بر عهده ادمین گذاشته میشود. برای مثال برخی ادمین ها تنها به منظور پاسخگویی به مخاطبان مورد استفاده قرار می گیرند در حالی که برخی دیگر مسئولیت تولید محتوا را بر عهده دارند و عده ای هم کلیه کارهای پیج از صفر تا صد را بر عهده دارند.

هر ادمین بسته به وظیفه ای که دارد به مدیریت پیجی که به وی محول شده است می پردازد. این مدیریت پیج به شکلی مداوم و بیست و چهار ساعته انجام می شود و اگر فرد به چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام اشراف داشته و مسلط باشد و کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهد آنگاه شانس موفقیت به شدت افزایش پیدا می کند و پیج مورد نظر میتواند از پیج های رقیب خود پیشی گرفته و موفق شود.

14 وظیفه ادمین اینستاگرام کدام اند؟ به صورت لیست وار و مفصل در این لینک صحبت کرده ایم.

فعالیت هایی که برای مدیریت پیج اینستاگرام مطرح می شوند کدام هستند؟

برای این که به چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام بپردازیم لازم است تا با کارها و فعالیت هایی که در این زمینه می بایست انجام شوند هم آشنایی داشته باشیم. از جمله کارهایی که تحت عنوان مدیریت پیج اینستاگرام انجام می شود می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. مدیریت محتوا اینستاگرام شامل ایده پردازی برای محتواهای مورد نیاز، برنامه ریزی آنها به منظور تولید، طراحی تقویم محتوایی، تولید محتوای مورد نظر یا نظارت بر تولید آن و …
 2. آنالیز و تحلیل پیج پس از منتشر کردن و به اشتراک گذاشتن محتوای تولید شده و بررسی عکس العمل های مخاطبان و سنجش میزان محبوبیت این محتوا و بازخوردهایی که گرفته است
 3. پاسخ دادن به بازخوردهای ارائه شده به وسیله کاربران و برقراری ارتباط مفید با آنها و داشتن تعامل سازنده و پایدار با فالوورها و مخاطبان
 4. انجام تبلیغات به بهترین و مناسب ترین شکل ممکن و البته با بازدهی مناسب

و …

برای مدیریت بهتر یک پیج اینستاگرام به چه مهارت هایی نیاز است؟

هنگامی که شما دارنده و یا ادمین یک پیج اینستاگرام هستید در وقع نماینده آن محصول، خدمات، برند و یا بیزینس به شمار می آیید. در این نقش شما با مخاطبان زیادی روبرو می شوید و لازم است تا به نحوه مدیریت پیج اینستاگرام واقف باشید. به این منظور وجود برخی مهارت ها بسیار ضروری است و فردی که میخواهد مدیریت یک پیج اینستاگرامی را بر عهده بگیرد می بایست حتما آنها را در اختیار داشته باشد. این مهارت ها به شرح زیر هستند:

 1. مهارت در برقراری ارتباط
 2. مهارت های نوشتاری
 3. خلاق بودن و داشتن نوآوری
 4. توانایی تجزیه و تحلیل و آنالیز
 5. سرعت در کارها و تیز بودن

در ادامه به شرح مختصر هرکدام از این مهارت ها می پردازیم.

 1. مهارت در برقراری ارتباط

یکی از اصلی ترین ارکان در اینستاگرام توانایی برقراری ارتباط است. فرقی نمی کند که این ارتباط با مخاطب باشد یا مشتری یا بیزینس رقیب و یا پیج دوست و همکار؛ به هر حال هر قدر این ارتباط حرفه ای تر باشد بازدهی هم قطع بهتر خواهد بود.

 1. مهارت های نوشتاری

یکی از کارهایی که به منظور مدیریت پیج اینستاگرام انجام می شود نوشتن کپشن و همچنین پاسخگویی به کاربران است. لذا هر قدر شما توانایی های بهتری در نوشتن داشته باشید می توانید مخاطب را بهتر جذب کرده و راضی نگه دارید.

7 کلید طلایی در نوشتن کپشن کاربرپسند را در صفحه آموزش ادمین اینستاگرام بخوانید.

 1. خلاق بودن و داشتن نوآوری

مورد مهمی که در چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام مطرح می شود خلاقانه بودن پیج است. این که فکر کنید تنها با گذاشتن یک عکس و یا ویدیو از محصول کار تمام است و سیل مشتریان به سوی شما روانه می شوند غلط ترین طرز تفکر موجود است. شما باید به مخاطب خود چیزی جدید عرضه کنید تا وی به دنبال کردن شما و در ادامه خرید از شما ترغیب شود. پس داشتن خلاقیت فاکتور بسیار مهمی در مدیریت پیج اینستاگرام است.

 1. توانایی تجزیه و تحلیل و آنالیز

یکی از مهمترین مواردی که برای چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام مطرح می شود داشتن توانایی های تجزیه و تحلیلی است. فردی که مدیریت پیج اینستاگرام را برعهده دارد می بایست بتواند به خوبی آمار پیج را تحلیل کند و بر نرم افزارها و ابزارهایی که به همین منظور طراحی شده اند تسلط داشته باشد.

نتیجه این تحلیل ها می تواند بسیار تعیین کننده بوده و شما را با سلیقه مخاطب، نیازهای وی و همچنین خواسته هایش آشنا کند و این فرصت را در اختیارتان بگذارد که بتوانید رضایت مخاطبان خود را به بهترین شکل ممکن جلب کنید.

 1. سرعت در کارها و تیز بودن

اگر می خواهید یک بیزینس موفق در اینستاگرام داشته باشید باید حتما سرعت را چاشنی کارتان کنید. این یعنی باید سریع الانتقال باشید، در فیلد کاری خودتان کاملا آپدیت عمل کنید و بتوانید از ترندها و موضوعات روز بهترین بهره را برای پیجتان ببرد.

چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام: داشتن استراتژی برای پیج

مورد مهمی که در چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام مطرح می شود در اختیار داشتن یک استراتژی کارآمد و پربازده در این زمینه است. این استراتژی می تواند فعالیت در این پلتفرم به صورت پیوسته و منظم بوده و با تولید و به اشتراک گذاری محتوایی طراحی شود که کاملا متناسب با نیاز، خواسته و سلیقه فالوورها و کاربران پیج است.

در این استراتژی شما می بایست به تولید و چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام دقت ویژه ای داشته باشید و تلاش کنید استفاده از قابلیت ها و امکانات متعددی که این پلتفرم در اختیارتان قرار داده است را در برنامه هایتان بگنجانید.

قابلیت ها و ابزارهایی نظیر استوری اینستاگرام و کلیه امکانات طراحی شده برای آن، قابلیت Guide اینستاگرام، امکان دسته بندی کردن محصولات، قابلیت استفاده از تگ خرید برای محصولات و سایر مواردی از این دست همگی امکانات و قابلیت های بی نظیری هستند که اینستاگرام برای کاربران خود فراهم آورده است.

استراتژی مدیریت محتوا اینستاگرام

داشتن استراتژی و برنامه برای تولید محتوا هم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. برای این کار حتما یک تقویم محتوا برای پیجتان داشته باشید و آن را با دقت پر کنید. در این تقویم می بایست پیشاپیش مناسبت ها و رویدادهایی مهم را یادداشت کنید و سپس برای آنها برنامه ریزی داشته باشید.

همچنین روتین طراح و تولید محتوا برای پیجتان و برنامه هایی که برای آن دارید هم در همین تقویم محتوایی آورده میشود. حتما بخشی از این تقویم را به ترندهای روز و موضوعات وایرال شده اختصاص دهید و جایی برای تولید محتوا در مورد این موضوعات و سوار شدن بر موج آنها بگذارید.

در مدیریت محتوا اینستاگرام طراحی محتواهای تعاملی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اگر بتوانید محتواهایی که برای پیجتان تولید می کنید را به این شکل طراحی کنید آنگاه می توانید مخاطب را به ارائه بازخورد ترغیب کنید و به این صورت پیجتان را رشد و توسعه دهید.

استفاده از کال تو اکشن در کپشن ها، پرسیدن سوال های مختلف و یا نظرسنجی از کاربران در قالب های مختلف مانند تصوایور موجود در پست، ویدیوهایی که تهیه می کنید، استوری ها و قابلیت Question و … همگی می توانند به شما در تعامل کردن محتواها کمک کنند.

اگر برند شما در مرحله اول برندینگ و غالب کردن احساس ذهنی برند در دل مخاطبین هدف است به یک استراتژی متفاوت تبلیغاتی نیاز دارد، ما در صفحه استراتژی تولید محتوا برای اینستاگرام راهکار های کارآمدی را معرفی کرده ایم(کلیک کنید).

چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام و اهمیت محتوا برای آن

در این بخش از چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام به یک موضوع بسیار مهم می پردازیم که چیزی نیست به غیر از تولید محتوا! در واقع اینطور می توان گفت که بدون محتوا مدیریت پیج معنایی ندارد. پس این موضوع فوق العاده مهم و حیاتی است. نخستین گام در تولید محتوا در اختیار داشتن ایده هایی خوب، منحصر بفرد و خلاقانه است.

نحوه مدیریت پیج اینستاگرام
نحوه مدیریت پیج اینستاگرام

توصیه می کنیم به هیچ عنوان به سمت و سوی کپی کردن محتواها و حتی ایده های پشت آنها نروید و سعی خود را برای منحصر بفرد بودن کنید. اگر در زمینه تولید محتوا اطلاعاتی ندارید و نمی دانید که چگونه می توانید این کار را انجام دهید می توانید خیلی راحت این کار را به افرادی که در این زمینه تخصص دارند بسپارید.

افراد، گروه ها و شرکت هایی هستند که منحصرا در همین حوزه یعنی تولید محتوا فعالیت می کنند و می توانند محتوایی عالی را برای شما تولید کرده و در اختیارتان بگذارند. فرقی نمی کند نیاز به محتوای تصویری دارید یا ویدیویی یا حتی محتوای متنی؛ این شرکت ها و کارشناسان آنها آماده تولید هرگونه محتوا به بهترین شکل ممکن برای شما هستند.

برای این مورد آیا شما مخاطبان و فالور های خود را می شناسید؟ سلیقه ها و علایق آن ها را می دانید؟ ما برای تولید محتوا اینستاگرام همه این موارد را بررسی و در نظر می گیریم(روی لینک کلیک کنید).

چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام در زمینه به اشتراک گذاری محتواها

در این بخش از چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام نوبت به کارهایی می رسد که در راستای انتشار و به اشتراک گذاری محتوای تولید شده می بایست انجام شوند. فرض میکنیم شما محتوای مورد نظرتان را تولید کرده اید و حال نوبت به انتشار آن رسیده است. نخستین موضوعی که می بایست به آن توجه داشته باشید فرمت به اشتراک گذاری این محتوا است.

شما باید انتخاب کنید که می خواهید محتوایتان را به عنوان پست معمولی اشتراک گذاری کنید یا قصد انتشار آن به عنوان استوری را دارید؟ آیا می خواهید ویدیوتان را در فرمت آی جی تی وی منتشر کنید یا به پست های اسلایدی بسنده می کنید. پس از مشخص شدن فرمت به اشتراک گذار این محتوا نوبت به انتخاب زمان مناسب برای آپلود کردن آن میرسد.

به کمک ابزارها و نرم افزارهای تحلیلی می توانید زمانی که ماکزیمم تعداد مخاطبان شما آنلاین هستند را پیدا کرده و سپس در همان زمان این محتوا را به اشتراک بگذارید. حتما هشتگ های خوب و کاربردی و متناسب با موضوع محتوای تان را پیدا کنید و از آنها جذب مخاطب بیشتر استفاده کنید. پس از انتشار هم می بایست زمانی را به تعامل داشتن با مخاطبان و پاسخگویی به بازخوردهای آنها اختصاص دهید.

چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام و انجام تبلیغات برای آن

در این بخش از چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام نوبت به یک موضوع کلیدی در این زمینه می رسد که تبلیغات است. اگر می خواهید سرعت پیشرفت خود در اینستاگرام را افزایش دهید پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان از تبلیغات غافل نشوید. البته که قطعا می دانید منظور ما هر تبلیغاتی نیست بلکه تبلیغاتی پربازده و متناسب با پیجتان و محتوای آن می بایست صورت پذیرد تا بتوانید بازدهی مطلوبی داشته و از مزیت هایی که این کار دارد بهره مند شوید.

نخست می بایست نوع تبلیغاتی که می خواهید برای پیجتان انجام دهید را مشخص کنید. همچنین بودجه و هزینه ای که قرار است به این کار اختصاص دهید را تخمین بزنید تا بتوانید آگاهانه تر برای این کار اقدام کنید. روش های مختلفی برای تبلیغات در بستر اینستاگرام وجود دارد که تبلیغات اینفلوئنسری، تبلیغات در پیج های با ویو بالا، تبلیغات اسپانسرینگ اینستاگرام و … از جمله انواع مختلف آن هستند.

شما می بایست ابتدا هدف خود را از این تبلیغات مشخص کنید. سپس با توجه به این هدف بهترین نوع تبلیغات را برای صفحه تان انتخاب کنید. مرحله بعدی انتخاب از میان گزینه های موجود است. مثلا اگر تبلیغات اینفلوئنسری را انتخاب کرده اید حال می بایست به دنبال اینفلوئنسری باشید که بهترین گزینه برای انجام تبلیغات پیج و کسب و کار شماست.

پس از انتخاب پیج موردنظرتان نوبت به بررسی و زیر نظر گرفتن آن میرسد. شما می بایست این پیج را در نظر داشته و نوع تبلیغ و میزان بازدهی آن را بسنجید. سپس اگر همه چیز درست بوده و مشکلی نبود می توانید با این پیج ارتباط برقرار کرده و درخواست همکاری و تبلیغاتتان را به آنها بدهید.

پیشنهاد کاربران: چگونه یک ادمین اینستاگرام شویم؟

نکات مدیریت پیج اینستاگرام

نکات مدیریت پیج اینستاگرام
نکات مدیریت پیج اینستاگرام

و در آخرین بخش از چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام قصد داریم به نکته هایی مهم در این زمینه بپردازیم و آنها را شرح مختصری دهیم. تعدادی از مهمترین نکته هایی که برای چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام مطرح می شوند به شرح زیر هستند:

 1. بهینه کردن پروفایل اینستاگرام
 2. استفاده از تصاویر و ویدیوهایی با کیفیت و اصولی
 3. طراحی کپشن های تعاملی و کاربر پسند
 4. پیدا کردن بهترین هشتگ ها و بکارگیری آنها
 5. پاسخگویی به کامنت ها و دایرکت ها پس از انتشار یک محتوا
 6. استفاده از ابزارهای مدیریت پیج اینستاگرام

در ادامه به شرح این نکات در مورد چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام می پردازیم.

 1. بهینه کردن پروفایل اینستاگرام

نخستین نکته در مورد چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام را می توان بهینه سازی پروفایل پیج عنوان کرد. اطلاعاتی که در پروفایلتان قرار می دهید نقش مهمی در جذب مخاطب دارد. پس سعی کنید آنها را تکمیل کنید و به هیچ عنوان از این اطلاعات سرسری نگذرید.

پر کردن بخش Contact از پروفایل، داشتن یک بیو خوب، بهره بردن از عکس پروفایل مناسب و جذاب، انتخاب نام کاربری به یاد ماندنی، استفاده از قابلیت لینک گذاشتن در این بخش و سایر مواردی از این دست همگی بسیار مهم هستند و می بایست دقت ویژه ای به آنها شود.

 1. استفاده از تصاویر و ویدیوهایی با کیفیت و اصولی

یکی از موضوعات مهمی که در چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام مطرح می شود استفاده از عکس ها و فیلم ها یا به طور کلی محتواهایی است که از سطح کیفی بالایی برخوردار باشند.

به این شکل شما به مخاطب خود این حس را القا می کنید که برای وی ارزش و احترام قائل هستید و وقت گرانبهای او را با محتواهای بی کیفیت تلف نمی کنید. انجام عکاسی به صورت اصولی و فیلمبرداری هایی جذاب و حرفه ای به تنهایی می تواند سبب جذب مخاطب بیشتر شده و کاربران را نسبت به پیج شما پیگیر کنند.

 1. طراحی کپشن های تعاملی و کاربر پسند

در این بخش از چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام نوبت به بررسی عامل مهمی در این پلتفرم به نام کپشن می رسد. کپشن ها مکمل محتوایی هستند که در پست به اشتراک گذاشته اید و می توانند به مخاطب کمک کنند تا پست و محتوای آن را بهتر بفهمند. شما باید کپشن های پست هایتان را به گونه ای طراحی کنید که مخاطب برای برقراری تعامل با شما ترغیب شود و این کار را انجام دهد.

لحن کپشن با توجه به نوع کسب و کار شما و لحنی که از ابتدا برای پیجتان پیش گرفته اید انتخاب میشود. معمولا لحن های دوستانه بیشتر به دل می نشینند و می توانند بازخورد بهتری بگیرند. موضوع مهم در مورد کپشن ها یکی دو خط ابتدایی آنهاست که می بایست کاملا کاربر پسند و عالی بوده و مخاطب را به خواندن تا انتها وادار کند.

 1. پیدا کردن بهترین هشتگ ها و بکارگیری آنها

هشتگ ها یک عامل مهم در چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام محسوب می شوند و به پیج ها کمک می کنند بیشتر و بهتر دیده شوند. به کمک این ابزار بی نظیر شما علاوه بر مخاطبان و فالوورهای پیجتان می توانید مطلبتان را به سایر افرادی که فالوور شما هم نیستند نشان دهید. پس اگر بتوانید به درستی از کپشن ها استفاده کنید می توانید به خوبی تعداد فالوورهای خود را افزایش داده و بیشتر و بهتر دیده شوید.

 1. پاسخگویی به کامنت ها و دایرکت ها پس از انتشار یک محتوا

این که شما در پیجتان پاسخگوی مخاطبان خود نباشید موضوعی بسیار بد و یک پوئن منفی برای آن است. ارتباط می بایست دو طرفه باشد و مخاطب شما باید این حس را از شما بگیرد که شما برای وی احترام قائل هستید و به سوالات او پاسخ می دهید و بازخوردهایی که به شما ارائه می کند را می بینید.

استفاده از ادمین ها در این زمینه می تواند بسیار کمک کننده باشد. سعی کنید پس از انتشار هر پست برای مدت سی دقیقه تا 1 ساعت را به پاسخگویی به کامنت ها و دایرکت ها اختصاص دهید و این موضوع را با فالوور هایتان هم در میان بگذارید.

سعی کنید لحن دوستانه و در عین حال با احترامی را برای پاسخگویی انتخاب کنید. توصیه می کنیم حتما این نکته در چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام را بسیار جدی بگیرید و به آن توجه ویژه ای داشته باشید.

تعرفه ادمین پیج اینستاگرام چقدر است؟  در این لینک راجع به این مورد صحبت کرده ایم(کلیک کنید).

 

 1. استفاده از ابزارهای مدیریت پیج اینستاگرام

مورد بعدی از نکته های چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام که به آن می پردازیم استفاده از ابزارهای مدیریتی هستند که برای مدیریت پیج اینستاگرام طراحی شده اند. این ابزارها بسیار گوناگون و متنوع هستند و می توانند کمک شایانی به شما کمک تا پیجتان را بهتر مدیریت کنید.

ابزارها و نرم افزارهای آنالیز و تجزیه و تجلیل مانند هوت سوییت، ابزارهای تولید محتوا مانند اسنپ سید، پریمیر، فتوشاپ، افتر افکت و …، ابزارهای زمانبندی و تقویم محتوایی، ابزارهای دیجیتال مارکتینگ، ابزارهای هشتگ و سایر مواردی از این دست همگی می توانند به منظور مدیریت بهینه و قوی یک پیج اینستاگرام مورد استفاده قرار بگیرند و به توسعه و گسترش آن کمک کنند.

10 تا از بهترین ابزار های تولید محتوای اینستاگرام را به همراه لینک دانلود قرار داده ایم که می تواند خیالتان را از ابزار ها راحت کند، کلیک کنید.

 

جمع بندی

چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام یکی از مهمترین موضوعاتی است که به عنوان دارنده و یا ادمین یک پیج اینستاگرامی می بایست به آن توجه کنید. نکته ها و کارهای متعددی هستند که در این زمینه می بایست انجام شوند تا پیج ما پیشرفت کرده و بزرگ و بزرگتر و همچنین موفق تر شود.

مواردی نظیر توجه به تولید محتوا، انجام تبلیغات خوب و پربازده، تجزیه و تحلیل پیج و به دست آوردن اطلاعات کامل و جامع در مورد آن و سایر مواردی از این دست همگی در حیطه چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام قرار می گیرند که در این مطلب مفصلا به بررسی آنها پرداخته ایم.

اگر شما هم نکته هایی کاربردی در زمینه چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام می دانید که می تواند به مخاطبان ما کمک کند پیج خود را بهتر و بهینه تر اداره کنند خوشحال می شویم در بخش کامنت ها آنها را با ما در میان بگذارید.

Rate this post